Jedenasta Niedziela Zwykła, ważne od 16-06-2024 do 22-06-2024

  1. Zapraszamy na piękny koncert BIAŁOSTOCKIEGO CHÓRU ŻEŃSKIEGO przy III Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku. Koncert odbędzie się dzisiaj po mszy św. o godz. 18.00. Szczegóły na plakacie i na tablicy ogłoszeń.
  2. W najbliższy piątek, 21 czerwca, przypada dzień zakończenia roku szkolnego. Zapraszamy dzieci i młodzież na mszę św. dziękczynną, na zakończenie roku, na godz. 8.00
  3. W dniach 21-23 czerwca organizowana jest 43. Piesza Pielgrzymka Różanostocka do Sanktuarium Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych. Pielgrzymi z Białegostoku wyruszają 21 czerwca ze Świętej Wody o godz. 14:00. Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych, jednak w sposób szczególny młodzież pragnącą podziękować Chrystusowi i Jego Matce za kończący się kolejny rok katechetyczny, szkolny i akademicki. Zapisy on-line na stronie www.rozanostocka.archibial.pl
  4. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie czerwcowym. Odbywa się ono przez cały miesiąc, każdego dnia, zaraz po mszy św. wieczornej.
  5. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy w ostatnim tygodniu dokonali wpłaty ofiar pieniężnych na dalsze inwestycje parafialne.

 

Zapowiedzi:

  1. Olchowik Radosław – Białystok, bł. Bolesławy Lament oraz

Szczesiul Gabriela – Białystok, Św. Faustyny Kowalskiej