INTENCJE VI 2024

Poniedziałek 03.06.2024 r.
7:00 + Marek Stachurski /gr./
7:00 + Józef i Eugenia Jaroccy
   
18:00 + Stanisław, Jadwiga, Michalina, Józef, Alicja, Zofia z r. Leszczyńskich; Władysława /f./ Franciszek i Andrzej z r. Borowskich
18:00 O błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę MB dla Małgorzaty – w dniu urodzin
Wtorek 04.06.2024 r.
7:00 + Marek Stachurski /gr./
7:00 + Eugeniusz Ciereszko, Weronika Ciereszko
18:00 O błogosławieństwo w egzaminach dla uczniów kl. III Zespołu Szkół nr 16
18:00 + Stanisława /f./ i Antoni Kalinowscy
18:00 + Regina i dusze w czyśćcu
Środa 05.06.2024 r.
7:00 + Marek Stachurski /gr./
7:00 + Krystyna Zadykowicz /1 rocz./
   
18:00 + Jan Rodziewicz /13 r./
18:00 Irena Gibas
Czwartek 06.06.2024 r. Oktawa Bożego Ciała
7:00 + Marek Stachurski /gr./
 
18:00 Za Księży z parafii
18:00 + Bernarda Klimczuk ( od KŻR im. M.B. Królowej Rodzin)
18:00 + Mieczysław Tomkiel

 

Piątek 07.06.2024 r.
7:00 + Marek Stachurski /gr./
7:00 + Halina Jurewicz
   
   
18:00 + Marianna Andrejczuk /10 r./
18:00 + Eugeniusz i Zofia Hryń
Sobota 08.06.2024 r.
7:00 + Marek Stachurski /gr./
7:00 + Marian i Jadwiga zm. z r. Murawskich
   
   
   
18:00 Dariusz Dubowski /1 rocz./
18:00 Za Ruch Światło – Życie naszej Parafii
Niedziela 09.06.2024 r.
7:30 + Marek Stachurski /gr./
   
 
10:00 Za Krąg domowego Kościoła z naszej Parafii
   
12:00 Dziękczynna za Monikę i Rafała oraz za ich rodzinę
   
18:00 + Albina /f./ i Ignacy Szkiel; Natalia i Wincenty Luty oraz Maciej Choćko

 

Poniedziałek 10.06.2024 r.
7:00 + Andrzej /12 r./ Anna, Józef i Antoni z r. Sztachelskich
7:00 Wyj. + Jan Szewczul
   
18:00 + Marek Stachurski /gr./
18:00 O nawrócenie dla Dawida
Wtorek 11.06.2024 r.
7:00 + Leszek Chilicki
7:00 Wyj. + za dusze w czyśćcu
   
18:00 + Marek Stachurski /gr./
18:00 + Stanisława /f./ Wacław, Urszula, Anna i Józef Jankowscy
Środa 12.06.2024 r.
7:00 + Marianna Olędzka, Aleksander Szumikowski, zm. z r. Wasilewskich i Szumikowskich
7:00 Wy. + Za dusze w czyśćcu
   
18:00 + Marek Stachurski /gr./
18:00 + Tadeusz Janucik, Halina, Katarzyna, Nadzieja, Maria i Władysław zm. z r. Janucików
Czwartek 13.06.2024 r.
7:00 + Antoni, Eugenia, Szczepan, Grzegorz z r. Winnickich i Adamskich
7:00 Wyj. + Bernarda Klimczuk
 
18:00 KŻR MB Królowej Rodzin
18:00 + Marek Stachurski /gr./

 

Piątek 14.06.2024 r.
7:00 + za dusze w czyśćcu cierpiące
 
18:00 Wyj. + Bernarda Klimczuk
18:00 + Marek Stachurski /gr./
18:00 O błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę MB dla p. Dariusza Kuleszy
Sobota 15.06.2024 r.
7:00 + Marek Stachurski /gr./
7:00 + Franciszek, Bogdan, Józef, Barbara zm. z r. Kuźmickuch
   
18:00 + Wacława /f./ i Edward Żak
18:00 + Franciszek Tomczak / 24 r./
Niedziela 16.06.2024 r.
7:30 + Marek Stachurski /gr./
   
 
10:00 O błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę MB dla: Michała, Julii, Krzysztofa, Bartosza, Weroniki oraz za ich Rodziców i Dziadków
   
12:00 O błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę MB w 18 rocz. ślubu Ireny i Dariusza Wójcickich oraz dla ich dzieci: Joanny, Krzysztofa i Adama
   
18:00  

 

Poniedziałek 17.06.2024 r.
7:00 + Marek Stachurski /gr./
7:00 O błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę MB dla Karoliny Matyjaszek – w 18 rocz. urodzin
   
18:00 + Marian Bilkiewicz /7 r./
18:00 Magdalena Niechoda /19 r./
Wtorek 18.06.2024 r.
7:00 + Marek Stachurski /gr./
7:00 O bł. Boże  dla ks. Jacka
   
18:00 + Jerzy Ostapowicz /1 rocz./
18:00 O błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę MB w dniu urodzin Elżbiety Pietryńczak .
Środa 19.06.2024 r.
7:00 + Marek Stachurski /gr./
7:00 + Marian Szomko /10 r./
 
18:00 Marianna Dańko /1 rocz./ oraz zm. z rodziny
18:00 O błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę MB w 17 rocz. ślubu Emilii i Macieja Mikuciuk i za ich dzieci: Radowsława i Julię
Czwartek 20.06.2024 r.
7:00 + Marek Stachurski /gr./
7:00 + Józefa Żółkowska i z r. Żółkowskich; Tymoteusz Kretynin; Ludwika i Aleksander Langieiwcz
 
18:00 O błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę MB w 65 rocz. ślubu Janiny i Romualda Puciłowskich oraz za ich dzieci, wnuki i prawnuki
18:00 Za wspólnotę Przyjaciół Oblubieńca
Piątek 21.06.2024 r.
7:00 + Marek Stachurski /gr./
7:00 O błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę MB – w 35 rocz. urodzin Beaty Deluga
8:00 + Zdzisław Tchórzewski
   
18:00 + Józef Gierdowicz i Irena Gierdowicz
18:00 xxxxxxxx
Sobota 22.06.2024 r.
7:00 + Marek Stachurski /gr./
 
16:00 Ślub: Małgorzata i Łukasz
17:00 Ślub: Magdalena i Kamil
18:00 + Henryk Stróżyk /37 r./ oraz zm. z r. Kulesza i Brzozowskich
Niedziela 23.06.2024 r.
7:30 + Jan, Janina, Józef, Mieczysław, Krystyna z r. Borowskich
   
 
10:00 O błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę MB dla Ireny i Jana Mańkowskich
   
12:00 O błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę MB w 25 rocz. ślubu Elizy i Adama Czeremchów oraz za ich dzieci: Gabriel, Magdalena, Dominik i Marta
   
18:00 + Marek Stachurski /gr./