Wniebowstąpienie Pańskie, ważne od 12-05-2024 do 18-05-2024

  1. Jutro 13 maja, odbędzie się spotkanie KŻR. Początek o godz. 17.30. W tym dniu zapraszamy wszystkie grupy parafialne i wszystkich chętnych do celebracji uroczystości w związku ze 107 rocznicą objawień fatimskich. Jeśli nie będzie padać, to planujemy nabożeństwo majowe na zewnątrz, przy figurze naszej Matki Bożej.
  2. Rocznica urodzin św. Jana Pawła II, a także bitwy pod Monte Casino przypada w najbliższy sobotę 18 maja. W tym dniu odbędzie się też w naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.
  3. Zapraszamy wszystkie wspólnoty, grupy i stowarzyszenia naszej Archidiecezji na wspólne przeżywanie Wigilii Zesłania Ducha Świętego pod przewodnictwem Arcybiskupa Metropolity Józefa Guzdka. Odbędzie się ono 18 maja 2024 roku (sobota) o godz. 21.00 w Archikatedrze.
  4. Ukazał się majowy numer „Dróg Miłosierdzia”. Zapraszamy do lektury!
  5. Stanowisko Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski w sprawie prawnej ochrony ludzkiego życia jest do zapoznania na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.
  6. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy w ostatnim tygodniu dokonali wpłaty ofiar pieniężnych na dalsze inwestycje parafialne. Dziękujemy za ofiary zarówno przekazane na konto, jak i w kancelarii parafii.

 

Zapowiedzi:

  1. Radziuk Piotr – Białystok, oraz Giedzińska Magda – Białystok,