- Nabożeństwo ku czci Bł. Bolesławy Lament – naszej Patronki będziemy celebrować jutro o godz. 17.30, a Eucharystia o godz. 18.00 będzie sprawowana w intencjach złożonych przy obrazie bł. Bolesławy.
- Uroczystość św. Piotra i Pawła przypada również jutro 29 czerwca. Msze św. w naszej parafii w porządku świątecznym: 7.30; 10.00 i 18.00.
- Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie wycieczki, obozy, kolonie życzymy udanego, dobrego wypoczynku. Pragniemy poinformować, iż z powodów urlopowych wyjazdów księży wskazane jest korzystanie z sakramentu pokuty przez cały tydzień najpóźniej kwadrans przed każdą Mszą św. Bardzo prosimy o wyrozumiałość. Informujemy również, iż w wakacje kancelaria będzie czynna z rana, po skończonej porannej Mszy św.. Wieczorem od 17:00 do 17:30 i jeśli będzie taka potrzeba, to również po wieczornej Eucharystii można będzie załatwić pilne sprawy.
- W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwszy sobota miesiąca. Modlitwa i nabożeństwa przed wystawionym Najświętszym Sakramentem o godz. 17:30. , a w pierwszą sobotę od 17.00 medytacja maryjna.
- Puszka na potrzeby parafialnego Caritas będzie zbierana za tydzień w pierwszą niedziele miesiąca. Po mszy św. o godz. 12.00 planujemy procesję Eucharystyczną.
- Zapraszamy do lektury nowego numeru „Dróg Miłosierdzia”.
- Informujemy, że w czasie wakacji mamy możliwość odprawiania intencji mszalnych Możemy zapisać i modlić się w waszych intencjach od połowy lipca do końca sierpnia. Zapraszamy do kancelarii lub po każdej mszy św. w niedzielę i codziennie.
- Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy w ostatnim tygodniu dokonali wpłaty ofiar pieniężnych na dalsze inwestycje parafialne.
Zapowiedzi:
- Wesołowski Dawid Szczepan – par. pw. bł. Bolesławy Lament w Białymstoku oraz Renata Czupryńska – par. pw. św. Jadwigi w Białymstoku
