Trzynasta Niedziela Zwykła, ważne od 30-06-2024 do 06-07-2024

  1. Przypominamy, że w każdy wtorek odbywa się Adoracja Najświętszego Sakramentu. Początek zazwyczaj po skończonej wieczornej Eucharystii, a zakończanie ok. g. 20.00. Zapraszamy do osobistej modlitwy wszystkich parafian.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwszy sobota miesiąca. Modlitwa i nabożeństwa przed wystawionym Najświętszym Sakramentem o godz. 17:30. , a w pierwszą sobotę po wieczornej Eucharystii wraz z medytacją maryjną.
  3. 38. Białostocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 30 lipca – 12 sierpnia 2024 r. Pielgrzymka wyruszy pod hasłem ,,Przez lustro Maryi”. Zapisy przyjmowane będą w Białymstoku od 25 do 29 lipca w Arkadach Katedralnych. Ci, którzy z różnych powodów nie mogą wyruszyć na pielgrzymi szlak, a chcą wesprzeć pielgrzymów zachęcamy, aby łączyli się duchowo zapisując się do „Grupy Złotej” powierzając intencje, w których każdego dnia będą modlili się pielgrzymi. Zapisy w naszej parafii do grupy złotej od 14 lipca.
  4. Przypominamy, że w wakacje kancelaria będzie czynna z rana, po skończonej porannej Mszy św. Po południu od 17:00 do 17:30 i jeśli będzie taka potrzeba, to również po wieczornej Eucharystii.
  5. Puszka na potrzeby parafialnego Caritas będzie zbierana za tydzień w pierwszą niedziele miesiąca. Po mszy św. o godz. 12.00 planujemy procesję Eucharystyczną.
  6. Zapraszamy do lektury nowego numeru “Dróg Miłosierdzia”.
  7. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy w ostatnim tygodniu dokonali wpłaty ofiar pieniężnych na dalsze inwestycje parafialne. Dziękujemy za ofiary zarówno przekazane na konto, jak i w kancelarii parafii.

 

Zapowiedzi:

  1. Olchowik Radosław – Bł. Bolesławy Lament oraz Szczesiul Gabriela – Białystok, Św. Faustyny Kowalskiej
  1. Pawluczyk Paweł – Bł. Bolesławy Lament oraz Zalewska Iwona – , Kobylin Borzymy