Content
Styl strony:
Content
Statystyka odwiedzin:

165718
odwiedzin od 20.03.2013
Content
Liturgia na dziś:
Content
Dziś polecamy WWW:
OPOKA - Laboratorium Wiary i Kultury
Intencje V 2018

 

                           Wtorek  01.05.2018

7.00

+ Helena Grabowska /31 r./

7.00

+ Ryszard, Dariusz, Eugenia, Władysław

 

 

 

Wtorek  01.05.2018

18.00

+ Aleksander Łazewski; zm. z r. Łazewskich

18.00

Dziękczynna i o bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej w 90  rocz. urodzin Heleny Jaworowskiej

 

Środa 02.05.2018

7.00

+ Bolesław Świstak                     

7.00

+ Stanisław Wardach

18.00

 Dziękczynna i o bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Bożeny – z okazji urodzin                  

18.00

+ Jerzy i Marianna Klimczuk

18.00

 

 

Czwartek 03.05.2018

7.30

+ Maria Sobolewska

 

 

10.00

+ Irena Ruda /3 r./

10.00

M.P.

18.00

Dziękczynna i o bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej dla r. Rozmysłowskich i Szczypińskich

 

Piątek  04.05.2018

7.00

+ za dusze w czyśćcu cierpiące

7.00

+ Irena Żmiejko

16.30

Ślub: Izabela i Wojciech

18.00

+ Jerzy Płoński / 9 rocz./

 

                                 Sobota   05.05. 2018

7.00

Za dzieci z KŻR im. Św. o. Pio

7.00

Dziękczynna i o bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej w 1  rocz. ślubu Pauliny i Krzysztofa Faszczewskich

16.30

Ślub: Karolina i Rafał

18.00

+ Mieczysław Tomkiel

 

Niedziela   06.05.2018

7.30

+ Czesław Brzozowski /17 r./

10.00

+ Albin Popławski

10.00

O bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Przemysława

12.00

Rocznica Pierwszej Komunii Św.

18.00

+ Bronisława i Antoni Kucucho

 

Poniedziałek 07.05.2018

7.00

+ Stanisław Brzozowski

7.00

+ Stanisława /f./ Stanisław, Teodor, Jan, Zofia, Kazimierz, Wojciech, Helena

18.00

+ Stanisław i Zofia Chmielewscy

18.00

+ Zygmunt Płoński

 

                           Wtorek  08.05.2018

7.00

+ Stanisław i Remigiusz Radziszewscy; zm. z r. Tchórzewskich

7.00

+ Stanisław, Władysława /f./ zm. z r. Dzięgielewskich

 

18.00

+ Stanisław Urwanowicz

18.00

+ Helena /21 r./ i Robert z r. Świeżbińskich

 

Środa 09.05.2018

7.00

 + Stanisław i Remigiusz Radziszewscy; zm. z r. Tchórzewskich                

7.00

+ Stanisław Zawistowski

18.00

+ za dusze w czyśćcu cierpiące                            

18.00

+ Stanisław, Anna ,Jan, Józefa/ f./ Wacław zm. z r. Kuleszów i Komendów

18.00

+ Stanisława Wyszkowska /28 r./ Stanisław Korpacz

 

Czwartek 10.05.2018

7.00

+ Bogusław Dzięgielewski / 6 r./

7.00

+ Irena Żmiejko

18.00

Dziękczynna i o bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Ireny Żukowskiej – z okazji imienin

18.00

+ Marian Płoński

18.00

+ Bartosz Łoś /1 rocz./ 

 

Piątek  11.05.2018

7.00

+ Władysław Popławski

7.00

+ za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

 

18.00

+ Maria i Piotr Sienkiewicz; Weronika i Stanisław Jakończuk

18.00

+ Józef Mucha / 8 r./

 

                                 Sobota   12.05. 2018

7.00

+ Eugenia /f./ Pietraszko

7.00

+ Genowefa i Antoni Walenciej

18.00

Dziękczynna – z prośbą o bł. Boże dla Natalii Ostapowicz w 1 rocz. urodzin

18.00

Za dzieci objęte modlitwą przez Różę Rodziców

 

Niedziela   13.05.2018

7.30

+ Romuald Zalesko

10.00

+ Sergiusz Popławski / 2 r./

12.00

Pierwsza Komunia Święta

12.00

O bł. Boże dla Julii Jabłonowskiej

18.00

KŻR im. Matki Bożej Królowej Rodzin

 

Poniedziałek 14.05.2018

7.00

+  Irena Podczaska

7.00

+ Mikołaj, Janusz, Julia, Marianna z r. Gierłachowskich

18.00

+ Jerzy Gubarewicz / 2 r./

18.00

+ Bogdan Kuźmicki

 

                           Wtorek  15.05.2018

7.00

+ Bogdan i Jan Gireń; zm. r. Dmuchowskich I Bocewiczów

7.00

+ Jadwiga, Edward, Halina, Krzysztof z r. Wąseckich i Cybulków

 

 

 

                           Wtorek  15.05.2018

18.00

Dziękczynna i o bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Marty – z okazji 20 rocz. urodzin

18.00

Dziękczynna i o bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Kamila Kuczyńskiego – z okazji 40 rocz. urodzin

 

Środa 16.05.2018

7.00

Dziękczynna i o bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Michała Mańkiowskiego – z okazji 14 rocz. urodzin           

7.00

O zdrowie i bł. Boże dla Ireny

7.00

+ Stanisław Półjan /16 r./ Wanda, Władysław, Jan r. Półjan

18.00

Dantis – o bł. dla Jakuba Jabłonowskiego

18.00

Bierzmowanie

 

Czwartek 17.05.2018

7.00

+ Maria, Marcin, Roman, Anna, Czesław z r. Siergiej

7.00

+ Weronika Ciereszko

18.00

+ Genowefa i Jan Gajewscy

18.00

+ Ryszard Konopko

 

Piątek  18.05.2018

7.00

+ Zofia Rodziewicz /29 r./

7.00

+ Stanisław, Lucjan, Maria Więsław

18.00

+ Irena Żmiejko /30 dz./

18.00

+ Ryszard Bąkowski

18.00

+ Franciszka /f./ Elżbieta, Barbara, Jan z r. Marciniaków

 

                                 Sobota   19.05. 2018

7.00

+ Irena Ciereszko

7.00

 

17.00

Ślub: Martyna i Michał

18.00

+ Dariusz /8 r./ Władysław /2 r./ Werpachowscy

 

Niedziela   20.05.2018

7.30

+ Stefan Tarnowski

10.00

+ Halina i Stefan Stankiewicz

10.00

+ Wacława / f./ i Bronisław z r. Złamańskich

12.00

W 45 rocz. święceń Kapłańskich ks. Henryka

18.00

W int. Kręgu Domowego Kościoła naszej Parafii

 

Poniedziałek 21.05.2018

7.00

Dziękczynna i o bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Andrzeja  – z okazji 50 rocz. urodzin           

7.00

+ Franciszka /f./ Aleksander i Eugeniusz Stypółkowscy

7.00

 

18.00

+ Apolonia i Franciszek Jodłowscy /gr./

18.00

+ Stanisawa /f./ Włodzimierz, Regina, Antoni z r. Pieśniak

 

                           Wtorek  22.05.2018

7.00

+ Stanisław Marczuk /16 r./ zm. z r. Marczuk, Danilczuk i Łochnickich

7.00

+ Mirosław /9 r./ i Tomasz Szymula

18.00

 

18.00

+ Apolonia i Franciszek Jodłowscy /gr./

18.00

Dziękczynna i o bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Franciszka   – z okazji 1 rocz. urodzin           

 

Środa 23.05.2018

7.00

+ Janusz Kalinowski /18 r./ Antonina i Michał Jakończuk                

7.00

+ Anna i Stanisław Iwanowicz

18.00

O dary Ducha Świętego dla grupy modlitewnej Przymierze                          

18.00

+ Apolonia i Franciszek Jodłowscy /gr./

18.00

+ Antoni Jaworowski zm. z r. Jaworowskich

 

Czwartek 24.05.2018

7.00

Dziękczynna i o bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Joanny  – z okazji  rocz. urodzin           

7.00

Kazimiera i Kazimierz Jaroccy

18.00

+ Teresa Siergiej

18.00

+ Apolonia i Franciszek Jodłowscy /gr./

18.00

 

 

Piątek  25.05.2018

7.00

+ Kazimierz Nietupski /66 r. /

7.00

Dziękczynna i o bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Adriana  – z okazji 29 rocz. urodzin oraz za Bożenę       

18.00

+ Krystyna Niewińska /10 r./ Antoni Niewiński

18.00

+ Apolonia i Franciszek Jodłowscy /gr./

18.00

 

 

                                 Sobota   26.05. 2018

7.00

+ Barbara Żukowska

7.00

+ Anna i Aleksander zm. z r. Adamskich

18.00

+ Apolonia i Franciszek Jodłowscy /gr./

18.00

+ Beata Borowska

 

Niedziela   27.05.2018

7.30

Dziękczynna i o bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Patrycji Rydzewskie  – z okazji 12 rocz. urodzin           

10.00

+ Apolonia i Franciszek Jodłowscy /gr./

10.00

+ Zofia Chmielewska

12.00

M.P.

18.00

+ Władysław Roguszczak /18 r./

Dodał(a): ks. JT (2018-04-30)
Intencje II 2017

 

                            Środa 01.02.2017

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

+ Beata Wysocka /3 r./

18.00

18.00

+ Aleksandra Jaworowska / 1 rocz./

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                            Czwartek 02.02.2017

7.30

+ Anna Florek /gr/

10.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Jarosława Radziszewskiego – w 50 rocz. urodzin

16.30

+ Antoni Grzegorczyk /13  r.

18.00

KŻR im. M.B. Królowej Rodzin

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

Godzina

Piątek  03.02.2017

7.00

+ za dusze w czyśćcu cierpiące

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

18.00

+ Alicja Czeczko

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                          

 

 

 

     Sobota   04.02. 2017

7.00

+ Anna Florek /gr/

 

 

18.00

+ Marek i Franciszek Maciorowscy; zm. z r. Maciorowskich; Gabriela i Antoni Kulesza

18.00

18.00

Wyj.+ Bernarda Brejnak /1 rocz./

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                                 Niedziela  05.02.2017

7.30

+ Anna Florek /gr/

10.00

+ Jan, Jadwiga, Ryszard Romuald z. r. Bachanek

10.00

10.00

 

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

12.00

+ Mieczysław Tomkiel

18.00

+ Franciszek i Genowefa Mucha

Godzina

Poniedziałek 06.02.2017

7.00

+ Ryszard Chrzanowski /21 r./ Zofia. Lwopold, Andrzej

7.00

+ Anna Florek /gr/

 

 

18.00

18.00

+ Halina Szafran /1 r./

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                           Wtorek  07.02.2017

7.00

+ Antoni Zaniewski /19 r./ zm. z r. Zaniewskich

7.00

+ Anna Florek /gr/

18.00

18.00

+ Edward Budźko

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                            Środa 08.02.2017

7.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla r. Mikłosz

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

18.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Anny

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                            Czwartek 09.02.2017

7.00

+ Kazimierz Gryczewski

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

 

 

18.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże oraz opiekę M.B. – dla Filipa i Gabriela – z okazji rocznicy chrztu św.

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

Godzina

Piątek  10.02.2017

7.00

O potrzebne łaski dla Jadwigi Gryczewskiej

7.00

+ Anna Florek /gr/

18.00

18.00

+ Mateusz Rutkowski

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                                Sobota   11.02. 2017

7.00

+ Anna Florek /gr/

18.00

+ Stefan Jaworowski /15 r./ zm. z r. Jaworowskich

18.00

18.00

+ Jerzy Gubarewicz

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                                 Niedziela  12.02.2017

7.30

+ Anna Florek /gr/

10.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Apolonii Borowskiej – z okazji imienin

10.00

10.00

 

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

12.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże z okazji 13 rocz. urodzin – dla Magdaleny Rydzewskiej oraz za  jej bliskich

18.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże z okazji 8 rocz. urodzin  – dla Krystiana Stańczuka oraz za jego rodzinę

Godzina

Poniedziałek 13.02.2017

7.00

+ za dusze w czyśćcu cierpiące

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

18.00

KŻR im. M.B. Miłosierdzia

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                           Wtorek  14.02.2017

7.00

+ Weronika Dubowska /26 r./

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

18.00

+ Andrzej Jarmoc /7 r./

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                            Środa 15.02.2017

7.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej – dla Krzysztofa, Magdzie i Jasiowi

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

 

18.00

+ Franciszek Maciorowski

 

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

 

                            Czwartek 16.02.2017

7.00

+ za dusze w czyśćcu cierpiące

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

18.00

+ Eugeniusz Stypułkowski

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

Godzina

Piątek  17.02.2017

7.00

+ Leokadia Postołowicz

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

18.00

+ Kazimierz Hryniewicz /1 r./

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                                Sobota   18.02. 2017

7.00

o zdrowie i bł. Boże – dla Michała

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

 

18.00

 

+ Marian Szomko

 

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                                 Niedziela  19.02.2017

7.30

+ Anna Florek /gr/

10.00

+ Stefan Stankiewicz /5 r./ Halina Stankiewicz

 

10.00

10.00

 

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

12.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Julii – z okazji 14 rocz. urodzin

18.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Ireny i Jana Mańkowskich – z okazji 40 rocz. ślubu

Godzina

Poniedziałek 20.02.2017

7.00

+ Wacław Krupkowski /11 r./

7.00

+ Anna Florek /gr/

18.00

18.00

+ Felicja /11 r./ Eugeniusz i Marek Samojło

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                           Wtorek  21.02.2017

7.00

+ Edward Korolczuk / 10 r./ Regina i Anastazy Adamscy

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

 

18.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Andrzeja w 9 rocz. urodzin

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                            Środa 22.02.2017

7.00

+ Wacław Krupkowski

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

18.00

+ Mieczysław Jakuć

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                            Czwartek 23.02.2017

7.00

+ Anna Filmowicz; Albin Sienkiewicz; Ewa Wojtukiewicz

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

18.00

M.P.

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

Godzina

Piątek  24.02.2017

7.00

+ Ewa Zaniewska /29 r./

7.00

+ Anna Florek /gr/

16.30

Ślub: Monika i Tomasz

18.00

 

18.00

+ Stanisław Zaniewski

 

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

 

                                Sobota   25.02. 2017

7.00

+ Weronika Ciereszko

7.00

+ Anna Florek /gr/

18.00

 

18.00

+ Rozalia Klepacka; zm. z r. Klepackich i Borowskich

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                                 Niedziela  26.02.2017

7.30

+ Anna Florek /gr/

10.00

+ Beata Borowska

10.00

10.00

 

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

12.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Magdaleny Krawczyk z okazji 18 rocz. urodzin

18.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Leszka i Dorotę Mandrusz; Bernarada i Annę Bałaban oraz Helenę Furmaniak

Godzina

Poniedziałek 27.02.2017

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

 

18.00

+ Anna i Franciszek Jabłońscy; Andrzej Pawlak; Zofia Kulczycka

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                           Wtorek  28.02.2017

7.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Michała i Adama

7.00

+ Anna Florek /gr/

18.00

Do bł. Bolesławy Lament

18.00

18.00

+ Halina Muszyńska / 4 r./

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

             Środa Popielcowa  01.03.2017

7.30

+ Anna Florek /gr/

10.00

+ Weronika i Jan Jankowscy

16.30

+ Apolonia Bielecka /1 r./

18.00

18.00

M.P.

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                            Czwartek 02.03.2017

7.00

+ Wacław Łaszkiewicz /2 r./

7.00

+ Kazimierz, Zofia, Wojciech, Stanisław, Stanisława /f./ Teodor, Jan

7.00

 

18.00

M.P.

 

 

Dodał(a): ks. Mateusz Bajena (2017-01-30)
Intencje I 2017

 

                                 Niedziela  01.01.2017

7.30

+ Czesław Świerbutowski /gr./

10.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

10.00

+ WSP. + Elwira Irena Święc

12.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – w 90 rocz. urodzin Stanisława Urwanowicz i Anny Narewskiej; za liczną rodzinę: dzieci, wnuki i prawnuki

18.00

+ Marianna Roszkowska / 7 r./

Godzina

Poniedziałek 02.01.2017

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Weronika, Wiktor i Alfred Szczerbo

18.00

+ Bogdan /6 r./ Adela, Bolesław, z r. Kozłowskiej

 

                           Wtorek  03.01.2017

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Ani Brzozowskiej

18.00

+ Weronika Ciereszko / od sąsiadów/

 

                            Środa 04.01.2017

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Roman Kassakowski /4 r./

18.00

+ Adolf Kosiński /18 r./

 

                            Czwartek 05.01.2017

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Franciszek, Marian, Anna, Cezary z r.  Łomaszewicz; Jan i Anna z r.  Kobuz; Stanisław i Tomasz z r. Chomczyk

18.00

+ Marta Kurnatowska / 4 r./ Alicja

Godzina

Piątek  06.01.2017

OBJAWIENIE PAŃSKIE

7.30

+ Czesław Świerbutowski /gr./

10.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

12.00

+ Mieczysław Tomkiel

18.00

+ Kamila i Czesław Kossakowscy

 

 

 

                                Sobota   07.01. 2017

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

+ Irena Świstak

 

                                 Niedziela  08.01.2017

7.30

+ Czesław Świerbutowski /gr./

10.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

10.00

 

12.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Andrzeja – w dniu urodzin

18.00

+ Jerzy Niewiński /6 r./ Bogusław oraz  zm. z r. Niewińskich

Godzina

Poniedziałek 09.01.2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Agnieszki Babilewicz – w 18 rocz. urodzin

18.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Natalii – w 10 rocz. urodzin

 

                           Wtorek  10.01.2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Stefania Kostecka /1 r./

18.00

+ Irena Szczebiot

 

                            Środa 11.01.2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Roman, Salomea, zm. z r. Brzozowskich, Kossakowskich i jarockich

18.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Anny Korniłowicz – w dniu urodzin

 

                            Czwartek 12.01.2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Genowefa, Paulina, Michał z r. Babienów

18.00

+ Józef Ciereszko

 

 

 

Godzina

Piątek  13.01.2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Stanisław, Maria, Zdzisław, Czesław, Zofia

18.00

KŻR im. Bł. Bolesławy Lament

 

                                Sobota   14.01. 2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

16.00

Ślub: Iwona i Krystian

18.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Arkadiusza Perkowskiego – w 18 rocz. urodzin

 

                                 Niedziela  15.01.2017

7.30

+ Czesław Świerbutowski /gr./

10.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

10.00

 

12.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Leokadii Tomkiel – w 80 rocz. urodzin

 

18.00

+ Antonina i Piotr Pogorzelscy

Godzina

Poniedziałek 16.01.2017

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Edward Bokłaga

18.00

+ Michał Dubrawski

 

                           Wtorek  17.01.2017

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Joanna Róża Lulewicz /9 r./ Tomasz Luleiwcz; zm. z r. Kisło

18.00

+ Benedyky Dubrawski /10 r./

 

                            Środa 18.01.2017

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Mirosław Niwiński / 4 r./

18.00

+ Danuta Wrzosek

 

 

 

 

 

                            Czwartek 19.01.2017

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Helena /27 r./ Aleksander i Ryszard Wojtkowscy; Zofia i Antoni Panas

18.00

+ Marian Szomko

Godzina

Piątek  20.01.2017

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

 

+  za dusze w czyśćcu cierpiące

 

18.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Anny i Michała Kowaczyk – w 20 rocz. ślubu

 

                                Sobota   21.01. 2017

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

 

16.00

+ Weronika Ciereszko

 

Ślub: Anna i Piotr

18.00

+ Janina Tymińska, Helena Tymińska;

 Irena Skudra

 

                                 Niedziela  22.01.2017

7.30

+ Czesław Świerbutowski /gr./

10.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

10.00

 

12.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Janusza Tymińskiego

18.00

+ Krzysztof Matulewicz / 6 r./

Godzina

Poniedziałek 23.01.2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Helena Dąbrowska /11 r./ Halina, Krzysztof, Jadwiga, Edward z r. Dąbrowskich;

Eugeniusz Czech

18.00

+ Stanisław Zaniewski

 

                           Wtorek  24.01.2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Eugeniusz /7 r./ Jerzy /30 r./ Wojtkowscy

18.00

+ Romuald Storonowicz /11 r./

 

                            Środa 25.01.2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Edmund Kulesza /21 r./ zm. z r. Kulesza i Brzozowskich

18.00

+ Tadeusz Załęski / 8 r./

 

                            Czwartek 26.01.2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Dominika Bogudzkiego – w 12 rocz. urodzin

18.00

+ Beata Borowska

Godzina

Piątek  27.01.2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

18.00

 

 

                                Sobota   28.01. 2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

18.00

+ Marianna, Józef, Honorata, Stanisław zm. z r. Żmiejko

 

                                 Niedziela  29.01.2017

7.30

+ Czesław Świerbutowski /gr./

10.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

10.00

+ Zuzanna, Henryk i Barbara z r. Grochowskich

12.00

KŻR im. Bł. Bolesławy Lament

18.00

Do bł. Bolesławy Lament

Godzina

Poniedziałek 30.01.2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

Wyj. + Wacław i Maria Gaińscy

7.00

 

18.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

 

                           Wtorek  31.01.2017

7.00

+ Raisa Romańczuk /15 r./

7.00

 

18.00

Wyj. + Monika /21 r./ Bronisław zm. z r. Piotrowskich i Michałowskich

18.00

+ Anna Florek /gr/

Dodał(a): ks. Jacek Tomkiel (2016-12-31)