Content
Styl strony:
Content
Statystyka odwiedzin:

178237
odwiedzin od 20.03.2013
Content
Liturgia na dziś:
Content
Dziś polecamy WWW:
BIBLIA - Wikipedia
Intencje XI 2018

 

Czwartek 01.11.2018

7.30

+ Leonia /f./ Antoni, Czesław, Józef z r. Brzostowskich

10.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

12.00

M.P.

18.00

+ Józef /19 r./ Jan, Maria, Jan z r. Puciłowskich

 

Piątek  02.11.2018

7.30

+ Wacław Łaszkiewicz

10.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

10.00

+ Mieczysław oraz zm. z r. Tomkielów, Iwanowiczów i Kotowiczów

18.00

+ Stanisław Kuć

18.00

WYPOMINKI

 

                                 Sobota   03.11. 2018

7.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

7.00

+ za dusze w czyśćcu cierpiące

7.00

 

18.00

+ Jan i Zofia Grabowscy

 

18.00

WYPOMINKI

 

Niedziela  04.11.2018

7.30

+ Józef Marczuk /13 r./ zm. z r. Marczuk, Łochnickich,

Danilczuk; Jan Kułak

10.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

10.00

WSP. + Wiera Łomaszewicz/ + Wanda Zajączkowska

 

12.00

Dziękczynna i o bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej dla

Norberta, Mikołaja, Natalii i Tomasza

 

18.00

WYPOMINKI

 

Poniedziałek 05.11.2018

7.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

7.00

Dziękczynna i o bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej dla

Moniki Trykacz – w 37 r. urodzin

18.00

+ Stefan Kowalski

18.00

WYPOMINKI

 

                           Wtorek  06.11.2018

7.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

7.00

+ Teresa Siergiej

18.00

+ zm. z r. Wiśniewskich

18.00

WYPOMINKI

 

Środa 07.11.2018

7.00

 + Stanisław Urwanowicz /gr./                            

7.00

+ zm. z r. Radziszewskich i Brzozowskich

18.00

+ Franciszek Maciorowski /2 r./ Marek Maciorowski

18.00

+ Stanisław Korpacz /12 r./

 

Czwartek 08.11.2018

7.00

+ Kazimierz i Kazimiera Jaroccy

7.00

+ Wiesław Jakuć /9 r./

18.00

+ Wiera Łomaszewicz

18.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

 

Piątek  09.11.2018

7.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

7.00

+ za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

 

18.00

Dziękczynna i o bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej dla

Jolanty i Andrzeja – w 30 r. ślubu

18.00

O zdrowie i bł. Boże dla Igora

 

                                 Sobota   10.11. 2018

7.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

7.00

+ Stanisław Borowski

7.00

 

18.00

+ Romuald Zalesko

18.00

+ Jan Ciechanowski /1 rocz./

 

Niedziela  11.11.2018

7.30

Dziękczynna i o bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej dla

Tomasza – w 21 r. urodzin

10.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

10.00

 

12.00

MP.  – za OJCZYZNĘ

18.00

+ Leokadia, Franciszek, Ryszard, Izabela

z r. Struczyńskich

 

Poniedziałek 12.11.2018

7.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

7.00

+ Aleksander i Felicja zm. z r. Gil

18.00

 

18.00

+ Waleria Fiedorczyk

18.00

+ Jan Borowski

 

                           Wtorek  13.11.2018

7.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

7.00

+ Krystyna i Jerzy Makal /36 r./

18.00

 

18.00

Dziękczynna i o bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej dla

Anieli i Krzysztofa – w 27 rocz. ślubu oraz za ich dzieci

18.00

KŻR im. Matki Bożej Miłosierdzia

 

Środa 14.11.2018

7.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./                       

7.00

+ Grzegorz Szczepański

18.00

                           

18.00

+ Feliksa /f./ Regina, Wiesława /f./ z r. Nierwińskich

18.00

+ Julia, Mikołaj, Marianna, Janusz

 

Czwartek 15.11.2018

7.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

7.00

+ Roman, Salomea zm. z r. Brzozowskich, Kosakowskich

oraz  Jarockich

18.00

 

18.00

+ Felicja, Maria i  Michał z r. Więcków

18.00

+ Wanda Zajączkowska

 

Piątek  16.11.2018

7.30

+ Irena Niwińska /17 r./

7.30

+ Jadwiga Kosińska

10.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

18.00

+ Fabian Połonowski

 

                                 Sobota   17.11. 2018

7.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

7.00

+ zm. z r. Czochańskich, Śliwowskich i Jaworowskich

7.00

 

18.00

+ Stanisława Iłendo  

18.00

+ Halina i Wacław Siedlecki

 

Niedziela  18.11.2018

7.30

+ Stanisław Marczuk /50 r./ Paulina i Karolina z r.

Marczuk

10.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

10.00

 

12.00

O szczęśliwe rozwiązanie dla Patrycji

18.00

+ Piotr, Genowefa, Zuzanna, Michał, Ignacy z r.

Lulewicz; Kazimierz i Magdalena Kiercul

 

Poniedziałek 19.11.2018

7.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

7.00

+ Janina Zapiórkowska oraz zm. z r. Zapiórkowskich

18.00

 

18.00

+ Anna i Franciszek Jabłońscy; Andrzej Pawlak;

Zofia Kulczycka

18.00

+ Jan Borowski

 

                           Wtorek  20.11.2018

7.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

7.00

+ Grażyna i Ryszard Zachowicz

18.00

 

18.00

+ Mirosław /8 r./ i Stanisław zm. z r. Kulesza

18.00

+ Leokadia /2 r./ i Edward zm. z r. Postołowicz

 

Środa 21.11.2018

7.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./                             

7.00

+ Antoni Grabowski /29 r./

18.00

                           

18.00

+ Ireneusz Grynkiewicz

18.00

+ Antoni Sokół /1 rocz./

 

Czwartek 22.11.2018

7.00

+ Tomasz i Mirosław Szymula

7.00

+ Jadwiga /6 r./ i Władysław Kotyńscy; zm. z rodz. Kotyńskich

18.00

 

18.00

Za członków chóru parafialnego

18.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

 

Piątek  23.11.2018

7.00

+ Marianna, Michał i Marianna Muszyńscy

7.00

+ Jan i Genowefa Sochoń

18.00

 

18.00

+ Adela i Stanisław zm. z r. Bielawskich

18.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

 

                                 Sobota   24.11. 2018

7.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

7.00

+ Adam Lisowski oraz zm. z r. Lisowskich

7.00

 

18.00

+ Danuta Wrzosek /2 r./

18.00

+ Władysław i Dariusz Werpachowscy

 

Niedziela  25.11.2018

7.30

+ Jadwiga i Stanisław Jodłowscy

10.00

 

10.00

Dziękczynna i o bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej dla

Katarzyny  – w dniu imienin

12.00

KOLEJARZE

18.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

 

Poniedziałek 26.11.2018

7.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

7.00

Dziękczynna i o bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej dla

Marii Zaniewskiej – w 80 r. urodzin

18.00

 

18.00

+ Marianna i Kazimierz Zalewscy

18.00

+ Beata Borowska

 

                           Wtorek  27.11.2018

7.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

7.00

 

18.00

 

18.00

+ Wacław i Stanisława /f./ z r. Seluk

18.00

+ Adrian Blaszko

 

Środa 28.11.2018

7.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./                        

7.00

+ Wanda Zajączkowska /30 dz./

18.00

                           

18.00

+ Kazimierz Bielonko /18 r./ Edmund, Kazimierz, Stanisława /f/

z r. Bielonko

18.00

 

 

Czwartek 29.11.2018

7.00

+ Stanisław Urwanowicz /gr./

7.00

+ Wiesław Świstak

18.00

 

18.00

Dziękczynna i o bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej dla

Barbary Gajewskiej

18.00

Do bł. Bolesławy Lament

 

Piątek  30.11.2018

7.00

Dziękczynna i o bł. Boże oraz opiekę Matki Bożej dla

Andrzeja – w dniu imienin

7.00

 

18.00

 

18.00

+ Zofia i Stanisław Chmielewscy

18.00

+ Stanisław Urwanowicz /zak. gr./

Dodał(a): ks. JT (2018-10-30)
Intencje II 2017

 

                            Środa 01.02.2017

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

+ Beata Wysocka /3 r./

18.00

18.00

+ Aleksandra Jaworowska / 1 rocz./

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                            Czwartek 02.02.2017

7.30

+ Anna Florek /gr/

10.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Jarosława Radziszewskiego – w 50 rocz. urodzin

16.30

+ Antoni Grzegorczyk /13  r.

18.00

KŻR im. M.B. Królowej Rodzin

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

Godzina

Piątek  03.02.2017

7.00

+ za dusze w czyśćcu cierpiące

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

18.00

+ Alicja Czeczko

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                          

 

 

 

     Sobota   04.02. 2017

7.00

+ Anna Florek /gr/

 

 

18.00

+ Marek i Franciszek Maciorowscy; zm. z r. Maciorowskich; Gabriela i Antoni Kulesza

18.00

18.00

Wyj.+ Bernarda Brejnak /1 rocz./

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                                 Niedziela  05.02.2017

7.30

+ Anna Florek /gr/

10.00

+ Jan, Jadwiga, Ryszard Romuald z. r. Bachanek

10.00

10.00

 

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

12.00

+ Mieczysław Tomkiel

18.00

+ Franciszek i Genowefa Mucha

Godzina

Poniedziałek 06.02.2017

7.00

+ Ryszard Chrzanowski /21 r./ Zofia. Lwopold, Andrzej

7.00

+ Anna Florek /gr/

 

 

18.00

18.00

+ Halina Szafran /1 r./

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                           Wtorek  07.02.2017

7.00

+ Antoni Zaniewski /19 r./ zm. z r. Zaniewskich

7.00

+ Anna Florek /gr/

18.00

18.00

+ Edward Budźko

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                            Środa 08.02.2017

7.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla r. Mikłosz

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

18.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Anny

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                            Czwartek 09.02.2017

7.00

+ Kazimierz Gryczewski

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

 

 

18.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże oraz opiekę M.B. – dla Filipa i Gabriela – z okazji rocznicy chrztu św.

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

Godzina

Piątek  10.02.2017

7.00

O potrzebne łaski dla Jadwigi Gryczewskiej

7.00

+ Anna Florek /gr/

18.00

18.00

+ Mateusz Rutkowski

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                                Sobota   11.02. 2017

7.00

+ Anna Florek /gr/

18.00

+ Stefan Jaworowski /15 r./ zm. z r. Jaworowskich

18.00

18.00

+ Jerzy Gubarewicz

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                                 Niedziela  12.02.2017

7.30

+ Anna Florek /gr/

10.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Apolonii Borowskiej – z okazji imienin

10.00

10.00

 

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

12.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże z okazji 13 rocz. urodzin – dla Magdaleny Rydzewskiej oraz za  jej bliskich

18.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże z okazji 8 rocz. urodzin  – dla Krystiana Stańczuka oraz za jego rodzinę

Godzina

Poniedziałek 13.02.2017

7.00

+ za dusze w czyśćcu cierpiące

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

18.00

KŻR im. M.B. Miłosierdzia

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                           Wtorek  14.02.2017

7.00

+ Weronika Dubowska /26 r./

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

18.00

+ Andrzej Jarmoc /7 r./

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                            Środa 15.02.2017

7.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej – dla Krzysztofa, Magdzie i Jasiowi

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

 

18.00

+ Franciszek Maciorowski

 

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

 

                            Czwartek 16.02.2017

7.00

+ za dusze w czyśćcu cierpiące

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

18.00

+ Eugeniusz Stypułkowski

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

Godzina

Piątek  17.02.2017

7.00

+ Leokadia Postołowicz

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

18.00

+ Kazimierz Hryniewicz /1 r./

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                                Sobota   18.02. 2017

7.00

o zdrowie i bł. Boże – dla Michała

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

 

18.00

 

+ Marian Szomko

 

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                                 Niedziela  19.02.2017

7.30

+ Anna Florek /gr/

10.00

+ Stefan Stankiewicz /5 r./ Halina Stankiewicz

 

10.00

10.00

 

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

12.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Julii – z okazji 14 rocz. urodzin

18.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Ireny i Jana Mańkowskich – z okazji 40 rocz. ślubu

Godzina

Poniedziałek 20.02.2017

7.00

+ Wacław Krupkowski /11 r./

7.00

+ Anna Florek /gr/

18.00

18.00

+ Felicja /11 r./ Eugeniusz i Marek Samojło

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                           Wtorek  21.02.2017

7.00

+ Edward Korolczuk / 10 r./ Regina i Anastazy Adamscy

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

 

18.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Andrzeja w 9 rocz. urodzin

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                            Środa 22.02.2017

7.00

+ Wacław Krupkowski

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

18.00

+ Mieczysław Jakuć

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                            Czwartek 23.02.2017

7.00

+ Anna Filmowicz; Albin Sienkiewicz; Ewa Wojtukiewicz

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

18.00

M.P.

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

Godzina

Piątek  24.02.2017

7.00

+ Ewa Zaniewska /29 r./

7.00

+ Anna Florek /gr/

16.30

Ślub: Monika i Tomasz

18.00

 

18.00

+ Stanisław Zaniewski

 

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

 

                                Sobota   25.02. 2017

7.00

+ Weronika Ciereszko

7.00

+ Anna Florek /gr/

18.00

 

18.00

+ Rozalia Klepacka; zm. z r. Klepackich i Borowskich

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                                 Niedziela  26.02.2017

7.30

+ Anna Florek /gr/

10.00

+ Beata Borowska

10.00

10.00

 

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

12.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Magdaleny Krawczyk z okazji 18 rocz. urodzin

18.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Leszka i Dorotę Mandrusz; Bernarada i Annę Bałaban oraz Helenę Furmaniak

Godzina

Poniedziałek 27.02.2017

7.00

+ Anna Florek /gr/

7.00

 

18.00

 

18.00

+ Anna i Franciszek Jabłońscy; Andrzej Pawlak; Zofia Kulczycka

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                           Wtorek  28.02.2017

7.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Michała i Adama

7.00

+ Anna Florek /gr/

18.00

Do bł. Bolesławy Lament

18.00

18.00

+ Halina Muszyńska / 4 r./

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

             Środa Popielcowa  01.03.2017

7.30

+ Anna Florek /gr/

10.00

+ Weronika i Jan Jankowscy

16.30

+ Apolonia Bielecka /1 r./

18.00

18.00

M.P.

+ Stanisław Borowski /gr./ -ks. DW

 

                            Czwartek 02.03.2017

7.00

+ Wacław Łaszkiewicz /2 r./

7.00

+ Kazimierz, Zofia, Wojciech, Stanisław, Stanisława /f./ Teodor, Jan

7.00

 

18.00

M.P.

 

 

Dodał(a): ks. Mateusz Bajena (2017-01-30)
Intencje I 2017

 

                                 Niedziela  01.01.2017

7.30

+ Czesław Świerbutowski /gr./

10.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

10.00

+ WSP. + Elwira Irena Święc

12.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – w 90 rocz. urodzin Stanisława Urwanowicz i Anny Narewskiej; za liczną rodzinę: dzieci, wnuki i prawnuki

18.00

+ Marianna Roszkowska / 7 r./

Godzina

Poniedziałek 02.01.2017

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Weronika, Wiktor i Alfred Szczerbo

18.00

+ Bogdan /6 r./ Adela, Bolesław, z r. Kozłowskiej

 

                           Wtorek  03.01.2017

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Ani Brzozowskiej

18.00

+ Weronika Ciereszko / od sąsiadów/

 

                            Środa 04.01.2017

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Roman Kassakowski /4 r./

18.00

+ Adolf Kosiński /18 r./

 

                            Czwartek 05.01.2017

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Franciszek, Marian, Anna, Cezary z r.  Łomaszewicz; Jan i Anna z r.  Kobuz; Stanisław i Tomasz z r. Chomczyk

18.00

+ Marta Kurnatowska / 4 r./ Alicja

Godzina

Piątek  06.01.2017

OBJAWIENIE PAŃSKIE

7.30

+ Czesław Świerbutowski /gr./

10.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

12.00

+ Mieczysław Tomkiel

18.00

+ Kamila i Czesław Kossakowscy

 

 

 

                                Sobota   07.01. 2017

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

+ Irena Świstak

 

                                 Niedziela  08.01.2017

7.30

+ Czesław Świerbutowski /gr./

10.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

10.00

 

12.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Andrzeja – w dniu urodzin

18.00

+ Jerzy Niewiński /6 r./ Bogusław oraz  zm. z r. Niewińskich

Godzina

Poniedziałek 09.01.2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Agnieszki Babilewicz – w 18 rocz. urodzin

18.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Natalii – w 10 rocz. urodzin

 

                           Wtorek  10.01.2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Stefania Kostecka /1 r./

18.00

+ Irena Szczebiot

 

                            Środa 11.01.2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Roman, Salomea, zm. z r. Brzozowskich, Kossakowskich i jarockich

18.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Anny Korniłowicz – w dniu urodzin

 

                            Czwartek 12.01.2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Genowefa, Paulina, Michał z r. Babienów

18.00

+ Józef Ciereszko

 

 

 

Godzina

Piątek  13.01.2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Stanisław, Maria, Zdzisław, Czesław, Zofia

18.00

KŻR im. Bł. Bolesławy Lament

 

                                Sobota   14.01. 2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

16.00

Ślub: Iwona i Krystian

18.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Arkadiusza Perkowskiego – w 18 rocz. urodzin

 

                                 Niedziela  15.01.2017

7.30

+ Czesław Świerbutowski /gr./

10.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

10.00

 

12.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Leokadii Tomkiel – w 80 rocz. urodzin

 

18.00

+ Antonina i Piotr Pogorzelscy

Godzina

Poniedziałek 16.01.2017

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Edward Bokłaga

18.00

+ Michał Dubrawski

 

                           Wtorek  17.01.2017

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Joanna Róża Lulewicz /9 r./ Tomasz Luleiwcz; zm. z r. Kisło

18.00

+ Benedyky Dubrawski /10 r./

 

                            Środa 18.01.2017

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Mirosław Niwiński / 4 r./

18.00

+ Danuta Wrzosek

 

 

 

 

 

                            Czwartek 19.01.2017

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Helena /27 r./ Aleksander i Ryszard Wojtkowscy; Zofia i Antoni Panas

18.00

+ Marian Szomko

Godzina

Piątek  20.01.2017

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

 

+  za dusze w czyśćcu cierpiące

 

18.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Anny i Michała Kowaczyk – w 20 rocz. ślubu

 

                                Sobota   21.01. 2017

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

 

16.00

+ Weronika Ciereszko

 

Ślub: Anna i Piotr

18.00

+ Janina Tymińska, Helena Tymińska;

 Irena Skudra

 

                                 Niedziela  22.01.2017

7.30

+ Czesław Świerbutowski /gr./

10.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

10.00

 

12.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Janusza Tymińskiego

18.00

+ Krzysztof Matulewicz / 6 r./

Godzina

Poniedziałek 23.01.2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Helena Dąbrowska /11 r./ Halina, Krzysztof, Jadwiga, Edward z r. Dąbrowskich;

Eugeniusz Czech

18.00

+ Stanisław Zaniewski

 

                           Wtorek  24.01.2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Eugeniusz /7 r./ Jerzy /30 r./ Wojtkowscy

18.00

+ Romuald Storonowicz /11 r./

 

                            Środa 25.01.2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

+ Edmund Kulesza /21 r./ zm. z r. Kulesza i Brzozowskich

18.00

+ Tadeusz Załęski / 8 r./

 

                            Czwartek 26.01.2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

7.00

Dziękczynna oraz o zdrowie i bł. Boże – dla Dominika Bogudzkiego – w 12 rocz. urodzin

18.00

+ Beata Borowska

Godzina

Piątek  27.01.2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

18.00

 

 

                                Sobota   28.01. 2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

18.00

+ Marianna, Józef, Honorata, Stanisław zm. z r. Żmiejko

 

                                 Niedziela  29.01.2017

7.30

+ Czesław Świerbutowski /gr./

10.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

10.00

+ Zuzanna, Henryk i Barbara z r. Grochowskich

12.00

KŻR im. Bł. Bolesławy Lament

18.00

Do bł. Bolesławy Lament

Godzina

Poniedziałek 30.01.2017

7.00

+ Czesław Świerbutowski /gr./

7.00

Wyj. + Wacław i Maria Gaińscy

7.00

 

18.00

+ Eugeniusz Samojło /gr./

 

                           Wtorek  31.01.2017

7.00

+ Raisa Romańczuk /15 r./

7.00

 

18.00

Wyj. + Monika /21 r./ Bronisław zm. z r. Piotrowskich i Michałowskich

18.00

+ Anna Florek /gr/

Dodał(a): ks. Jacek Tomkiel (2016-12-31)